5 канал

США та Росія запропонували повстанцям план виходу з Алеппо - ЗМІ

  США та Росія виступили зі спільною пропозицією до повстанців в Алеппо з пропозицією безпечно залишити місто, більша частина якого вже зайнята урядовими військами

  США та Росія у неділю, 11 грудня, передали повстанцям пропозиції щодо виходу останніх у Алеппо. Їм пропонують безпечний коридор для виведення з підконтрольних їм кварталів міста бійців, їхніх сімей та інших цивільних. Про це три представника опозиційних президенту Сирії Башару Асадові груп розповіли агентству Reuters, передає DW.

   Групи повстанців у Алеппо наразі не відреагували на пропозицію. Агентство передає, що за проектом плану бійцям "Фронту ан-Нусра" доведеться відходити на північний захід від міста до провінції Ідліб, тоді як іншим бійцям - на північний схід у напрямку турецького кордону. Очікується, що на відхід під наглядом ООН виділять 48 годин.

  Від початку наступу урядових військ Сирії на східну частину Алеппо 15 листопада їм вдалося відвоювати вже 85 відсотків території в тих районах міста, які повстанці утримували з 2012 року. Повне захоплення Алеппо стане найбільшою втратою для сирійської опозиції за більш ніж п'ять років громадянської війни у країні. Днями учасники паризьких переговорів щодо Сирії закликали Москву та Дамаск призупинити бойові дії в Алеппо, а також дати людям можливість залишити зону боїв.

  Попередній матеріал
  Незважаючи на мляву кампанію, вибори у ОТГ проходять активно – "Опора"
  Наступний матеріал
  "Рука допомоги": Кримські татари провели благодійну акцію для допомоги дітям політв'язнів

  Повстанці в Алеппо завдали контрудар, зупинивши просування сил Асада – ЗМІ

  В ООН заявили, що сотні людей зі східного Алеппо зникли безвісти