5 канал

Незважаючи на мляву кампанію, вибори у ОТГ проходять активно – "Опора"

Спостерігачі громадської мережі склали понад 20 протоколів щодо порушень

В Україні відбуваються місцеві вибори – владу обирають у понад 40 об'єднаних територіальних громадах в 13 областях країни.

Такі громади створювали в рамках адміністративно-територіальної реформи, коли, приміром, кілька сіл об'єднувалися в одне. Спостерігачі громадської мережі "Опора" склали понад 20 протоколів щодо порушень. Найбільше нарікань на видачу бюлетенів без документів та агітацію під час виборів.

Також в опорі розповіли, що на одній із дільниць Дніпропетровщини напередодні обвалилася частина стелі. Вибори там проводять, але через відсутнє опалення члени комісії змушені працювати у верхньому одязі та з електрообігрівачами.

Аналітик громадської мережі "Опора"Олександр Клюжев розповів: "Не дивлячись на мляву кампанію, яка відбувалася перед голосуванням, усе ж таки не можем говорити про те, що громадяни, які проживають в ОТГ не цікавляться виборами. Ми збираємо оперативну інформацію, і власне вона говорить про те, що по окремим ОТГ явка є відповідна попереднім виборам, а десь навіть і вища".

Нагадаємо, в Україні сьогодні проходять вибори у 41 об'єднаній територіальній громаді.

Попередній матеріал
Молодий геній-інженер: Український студент створив екзоскелет, що збирає нагороди по всьому світу
Наступний матеріал
США та Росія запропонували повстанцям план виходу з Алеппо - ЗМІ

На Харківщині кандидат організував "таксі" для виборців – активісти

В Україні сьогодні проходять вибори у 41 об'єднаній територіальній громаді