США та ОБСЄ вимагають від Росії покарати винних у побитті журналіста

  Держдепартамент США та ОБСЄ вимагають від Росії якнайшвидше покарати зловмисників, які побили Олега Кашина. Про це йдеться у їхньому спільному зверненні.

  У документі також зазначають, що цей інцидент підтверджує тенденцію до насильства проти журналістів, яка з`явилася у Росії. Звернення США та ОБСЄ підтримали також правозахисники з "Amnesty International" і "Freedom House".

  Останніми днями були напади іще на двох журналістів - Анатолія Адамчука та Сергія Михайлова. В обох випадках - потерпілі не виключають, що це було пов`язано з їхньою професійною діяльністю. Тим часом слідчі оприлюднили нові подробиці у справі Кашина. Вони заявляють, зловмисників було не двоє, а троє. Третій - координував дії нападників та чекав на них у машині. Нагадаю, на журналіста газети Коммерсант напали 6 листопада. Олег Кашин отримав тяжкі травми і перебуває у реанімації. Розслідування особисто контролює генеральний прокурор Росії та голова МВС.

  Андрій Храпов, заступник глави управління карного розшуку ГУВС Москви: "Зараз тривають слідчі заходи по встановленню особистості таксиста, який підвозив Кашина з Тверської. Усього камер з місця злочину - 13. Частково вони вже оброблені. Поки нових даних немає".

  Попередній матеріал
  Попри протести ядерні відходи доправили до могильника у Німеччині
  Наступний матеріал
  Кучма: в Україні має бути одна державна мова
  Теги: