Кучма: в Україні має бути одна державна мова

  В Україні має бути одна державна мова - переконаний другий президент України Леонід Кучма. А українці повинні вільно володіти українською, російською та англійською.
  Леонід Кучма: "Щоб б було, якби дві мови - українська і російська? Кожен документ треба видати на двох мовах. В парламенті обслуговуючий персонал треба вдвічі збільшити - щоб переклали на російську мову, надрукували і т.д."

  Про це Леонід Кучма сказав в одному з видавництв, де надрукували першу сторінку нової редакції Пересопницького євангелія. Нове видання побачить світ у серпні наступного року. Тоді святкуватимуть 450-річчя появи Пересопницького євангелія, на якому присягають народу українські президенти. Кнопку друкарського верстата і натиснув Леонід Кучма. Нове видання об`єднає три варіанти Євангелія. Це - зменшені зображення оригінальних текстів, транслітерація і текст видання сучасною українською мовою. Щоправда, через вартісність проекту, спочатку видадуть лише 200 примірників.

  Ігор Шпак, директор видавництва: "Книжка недешева, і технології залучаються тут складні. Якщо суспільство потребує такої книги - ми відгукнемося додатковим друком. Але сьогродні ми про це ще не розмовляємо".
  Попередній матеріал
  США та ОБСЄ вимагають від Росії покарати винних у побитті журналіста
  Наступний матеріал
  Кучма: вибори стабільності не додадуть
  Теги: