5.ua

США та Британія заявили, що не визнають результатів референдуму в Криму

  Якими б не були результати кримського референдуму, США та Великобританія не будуть його визнавати.

  Як заявив посол США в Україні Джеффрі Пайетт, Вашингтон продовжує вважати Крим невіддільною частиною України та готовий застосувати санкції до Росії за військове вторгнення в Україну.

  Пайетт у своєму Twitter також повідомив, що США підтримають будь-якого президента України, який буде обраний демократичним шляхом 25 травня.

  Про невизнання результатів референдуму у Криму Росію попередив і уряд Великобританії. Як заявив речник уряду, якщо Москва буде намагатися виправдати своє військове втручання до Криму результатами місцевого референдуму, який відбудеться за 6 днів, це викличе санкції та перегляд британської політики щодо Росії у сфері енергетики.

  Про підтримку суверенітету та цілісності України заявили також країни Бенілюксу. Голова МЗС Нідерландів Франс Тіммерманс після зустрічі із в.о. міністра закордонних справ України Андрієм Дещицею заявив, що Бельгія, Нідерланди та Люксембург вдячні українському уряду за "дуже стриману і чітку реакцію на провокації Росії протягом останніх тижнів".

  "Країни Бенілюксу, як і весь Євросоюз, повністю підтримують принцип територіальної цілісності та недоторканності України", - сказав Тіммерманс, відмітивши, що зараз вирішуються технічні моменти для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

  Фото: ЄвроМайдан – EuroMaydan/ Facebook

  Попередній матеріал
  Голови МЗС країн Бенілюксу високо оцінили український пацифізм
  Наступний матеріал
  Одесити влаштують пішу ходу до Криму на підтримку українських вояків
  Теги:
  Loading...