5.ua

Голови МЗС країн Бенілюксу високо оцінили український пацифізм

  В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця 10 березня провів зустріч з міністрами закордонних справ країн Бенілюксу, про що розповіла прес-служба українського МЗС.

  Як повідомляється, Андрій Дещиця ознайомив глав МЗС країн Бенілюксу з останнім розвитком подій в Україні. Сторони обмінялися думками щодо можливих засобів деескалації напруженості на Кримському півострові та подальшого пошуку шляхів вирішення проблеми. А.Дещиця підкреслив, що Україна залишається відданою мирному врегулюванню ситуації в Криму за допомогою дипломатичних засобів.
  Зі свого боку, міністри закордонних справ Бенілюксу підтвердили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Міністри наголосили, що лише народ України має самостійно вирішувати подальшу долю своєї країни та відзначили важливість дотримання міжнародних зобов‘язань щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Вони високо оцінили
  позицію українського уряду щодо утримання від дій, які могли б призвести до подальшої ескалації ситуації в Криму.
  Андрій Дещиця підтвердив готовність України до підписання політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС найближчим часом. 

  Попередній матеріал
  Посол США: «Свобода» не є екстремістською організацією
  Наступний матеріал
  США та Британія заявили, що не визнають результатів референдуму в Криму
  Теги:
  Loading...