5.ua

Одесити влаштують пішу ходу до Криму на підтримку українських вояків

  Від Одеси до Криму – таку пішу акцію запланували двоє одеситів. Таким чином вони підтримують українських армійців, які служать на півострові.

  У дорогу вирушили студент тамтешньої консерваторії Тодор Пановський, який до того ж є учасником Євромайдану і самооборонець Дмитро Животовський. Чоловіки впевнені, що під час ходи до них долучаться також мешканці Миколаївщини, Херсонщини. Відстань від Одеси до Криму вони планують подолати за чотири дні. Провести у дорогу відчайдух зібралися близько десятка містян.

  Тодор Пановський, організатор пішої акції: «Там находятся наши люди, и мы должны протянуть им руку помощи, хотя бы своим присутствием мы должны поддержать тех солдат, тех журналистов, которых избивают, тех солдат, которых полностью отрезали от коммуникаций, как же так можно? Тех людей, которые на украинском разговаривают, не умеют даже на русском разговаривать и боятся выйти из квартиры».

  Наталя Лісогурська: «А чего бояться? По своей земле ходить и бояться? Мы же не в гостях, мы же не приехали в какую-то страну и хотим там права качать, мы здесь у себя дома».

  Попередній матеріал
  США та Британія заявили, що не визнають результатів референдуму в Криму
  Наступний матеріал
  Українці всього світу відзначили 200-ліття Шевченка
  Теги:
  Loading...