5.ua

США обіцяють нові санкції проти Росії у випадку продовження агресії

  Сполучені Штати та їхні партнери готові до запровадження подальших санкцій щодо Росії. Нові обмеження чекають на Москву, якщо та не припинить зазіхати на суверенітет та територіальну цілісність України.


  Білий дім заявив, що глибоко занепокоєний подіями в Одесі. Американський уряд висловив співчуття постраждалим та родинам загиблих. Імовірність втрати Одеси свідчить про нагальну потребу в деескалації кризи в Україні – заявив речник Білого дому Джей Карні. Водночас, США визнають – поки що український уряд демонструє надзвичайну витримку, враховуючи ситуацію на сході країни.

  Речник Білого дому підкреслив: США від самого початку посилювали санкції проти Росії, як тільки Москва посилювала намагання дестабілізувати ситуацію в Україні. Минулого тижня президент Барак Обама зазначив, що Вашингтон спільно з іншими країнами Великої сімки та Євросоюзу готує нові санкції. "Ми не зупинимося", – каже Джей Карні, і підкреслює: Сполучені Штати мають цілу низку засобів, які можуть застосувати, зокрема й галузеві санкції.

  Сьогодні ж урядовці Франції та Німеччини теж закликали Росію припинити агресію проти України, а президент Чехії підкреслив зростання ризику громадянської війни в Україні.
  Попередній матеріал
  В ЄС обговорили варіанти зниження залежності від російського газу
  Наступний матеріал
  Coca-Cola позбудеться спірного інгредієнту в своїх напоях