Справжню світлову феєрію влаштував до Різдва у своєму маєтку мешканець Хорватії

  Справжню світлову феєрію влаштував до Різдва у своєму маєтку мешканець Хорватії Златко Саладж. Усі дерева, кущі та споруди на присадибній ділянці - він прикрасив понад мільйоном святкових вогнів.

  САладж - мешкає у селищі Грабовниця, що неподалік  Загреба. Вперше святкову ілюмінацію влаштував навколо свого будинку ще десять років тому, тільки-но вийшов на пенсію. Тоді умільцю знадобилося усього 70 тисяч лампочок. Відтоді - це перетворилося на різдвяну традицію. Щороку гірлянд - дедалі більше. Тепер, щоби подивитися на маєток у світлі мільйона вогнів у рідне селище Саладжа приїздять тисячі людей. За вхід до маєтку - власник бере по три з половиною долари. Каже - це допомагає оплатити рахунки. Адже після свят за електрику йому доводиться платити - близько семи тисяч євро.

  Златко Саладж, місцевий мешканець: "Коли я був малим, моя родина була дуже бідною. Батько мав млин, але під час війни його зруйнували. На різдво я завжди прикрашав дві ялинки, що росли у дворі. А коли став пенсіонером - подумав - а чому лише ці дві? адже навколо мого будинку - чимало інших дерев та кущів. Тож - прикрасив вогниками і їх. І мені, і сусідам - сподобалося. Люди почали мене запитувати - а скільки вогнів запалиш наступного року? і Ось цьогоріч - їх горить вже мільйон і двісті тисяч".

  Попередній матеріал
  Колишнього панамського диктатора заґратували на 20 років
  Наступний матеріал
  Гаряча пора у Вифлеємі
  Теги: