Протести в Білорусі
Протести в Білорусі скріншот

Союз Росії і Білорусі: у Мінську люди знову вийшли на протест проти інтеграції

Читайте по-русски
Чергова зустріч Володимира Путіна та Олександра Лукашенка відбулася в Санкт-Петербурзі

Союз без згоди. Президенти Росії та Білорусі не домовилися щодо низки важливих питань стосовно інтеграції двох держав. Йдеться про нафтову, газову та податкову галузі – повідомляють у Мінекономрозвитку Федерації.

Чергова зустріч Володимира Путіна та Олександра Лукашенка відбулася в Санкт-Петербурзі. Обговорювали подальші кроки на шляху до формування Союзної держави. Втім повністю узгодили тільки питання щодо сільського господарства, зв'язку, митниці та регулювання алкогольного ринку. Тож поки фінальні домовленості заблоковані.

Перемови Путіна й Лукашенка спричинили нову хвилю протестів проти об'єднання з Росією. На вулиці Мінська вийшло майже півтори тисячі людей. У руках тримали національні стяги й політичну символіку, а також плакати "Ні окупації, ні аншлюсу". Президента закликали відмовитися від інтеграції і "не продаватися за дешеві нафту й газ".

Проєкт Союзної держави Білорусі та Росії узгодили ще в 1999 році. Згідно з ним, між Москвою і Мінськом має поступово створюватися єдиний економічний, військовий, митний, валютний та політичний простір. Попередній раунд переговорів відбувся 7 грудня – у Сочі. Втім, про що саме домовилися лідери і які документи підписали – таємниця. Олександр Лукашенко запевняє: Білорусь не планує входити до складу Росії.

Попередній матеріал
Романтичний джаз та жвава полька: як у Київському ліцеї ім. Івана Богуна відбувся традиційний бал – включення
Наступний матеріал
Аваков садив і садить добровольців – Звіробій
Loading...

У новообраному парламенті Білорусі не буде опозиції

Лукашенко про альянс з Росією: Нахріна нам потрібен такий союз?

За рік до виборів президента: у Білорусі на центральному ТБ крутитимуть серіал "Слуга народу"

Білоруси знайшли печатку Володимира Мономаха: фото

Зеленський із Лукашенком зустрілися в Житомирі – подробиці

Засуджений у Білорусі журналіст Шаройко помилуваний і вже вдома