смоленська катастрофа
смоленська катастрофа en.avia.pro

Смоленська катастрофа: росіяни обгородили місце трагедії та будують газогін

  Нині дорога до місця катастрофи перекрита бетонними плитами, доступу немає

  У російському Смоленську обгородили шлях до місця, де сталася Смоленська катастрофа. А на огорожі розмістили напис, що у ІІІ кварталі 2017 року там почнеться робота з будівництва газогону. Про це повідомляє польська інформагенція  РАР.

  Нині дорога до місця катастрофи перекрита бетонними плитами, а інформаційні таблиці на огорожі інформують, що це територія приватної фірми  "Век" і доступ на цю територію тимчасово обмежено. Через такі роботи дорога до місця катастрофи перекрита.

  Водночас, очільник МЗС Польщі Вітольд Ващиковський висловив сподівання, що дії російської сторони узгоджені з польською прокуратурою, яка веде слідство у справі катастрофи. "Але якщо ці роботи ведуться дуже близько до місця катастрофи, то це може ускладнити подальше слідство", – зазначив Ващиковський.

  Крім того, Варшава розраховує на доступ польських слідчих до місця катастрофи, а також, що на цьому місці зрештою з'явиться пам'ятник жертвам катастрофи.

  Довідка: на світанку 10 квітня 2010 року поблизу військового аеродрому "Північний" у Смоленську розбився літак Ту-154М, яким польська державна делегація прямувала на відзначення 70-ї річниці Катинського злочину. У катастрофі загинули всі 96 осіб, які перебували на борту літака, серед яких було президентське подружжя Леха та Марії Качинських, а також представники політичної, військової, релігійної еліти Польщі, громадські активісти.

  Додамо, що наприкінці серпня Польща вручила РФ ноту протесту через обмеження доступу до місця Смоленської катастрофи. 

  Попередній матеріал
  Лікарі розповіли про стан пораненого Осмаєва
  Наступний матеріал
  "Не послухався": в ОРДО бойовики розстріляли авто, загинув цивільний
  Loading...

  Польща вручила РФ ноту протесту через обмеження доступу до місця Смоленської катастрофи

  Смоленська авіакатастрофа: руйнування крила Ту-154М має ознаки вибуху – комісія

  Смоленська трагедія: ексгумація виявила у трунах фрагменти тіл інших людей