норка
норка соцмережі

Слідом за Данією: в Ірландії хочуть знищити всіх норок, хоча в них не виявили COVID-19

  Читайте по-русски
  На трьох фермах в Ірландії наразі перебуває близько 120 тисяч норок

  Головний лікар Ірландії Тоні Холохан рекомендував знищити всіх норок у терміновому порядку. Таке рішення він мотивував недавніми спалахами коронавірусу на фермах у Данії, США та інших країнах, передає nv.ua.

  Хоч МОЗ Ірландії і рекомендувало вбити всіх норок, у міністерстві сільського господарства зазначили, що поки що коронавірусу у тварин не виявлено.

  "Міністерство охорони здоров'я вказало на те, що розведення норок несе постійний ризик появи додаткових адаптованих до норки штамів SARS-CoV-2", – відповіли у міністерстві сільського господарства.

  Зазначається, що на трьох фермах в Ірландії наразі перебуває близько 120 тисяч норок. Водночас чисельність цих тварин у дикій природі оцінюється у межах 33 тисяч.

  Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Данії заявив, що близько половини із 783 хворих на COVID-19 у Північній Данії, де велика кількість норкових ферм, були заражені штамом вірусу, що походить від тварин.

  Через це уряд Данії, яка є найбільшим у світі виробником норкових шкурок, наказав знищити всі 17 мільйонів норок на звірофермах після того, як серед тварин виявили коронавірус.

  Попередній матеріал
  У США у посилці з новорічною ялинкою знайшли совеня – його назвали Рокфеллер
  Наступний матеріал
  Обшуки в Музеї Революції Гідності є політичним замовленням – заява УІНП
  Loading...