Коронавірус
Коронавірус Shutterstock

Щохвилини від коронавірусу в Європі помирає до чотирьох хворих – ВООЗ

  Читайте по-русски
  Смертність за останні два тижні збільшилася на 18%

  Станом на 19 листопада Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) зафіксувала майже 16 млн випадків інфікування коронавірусу в Європі, з них майже 355 тисяч пацієнтів померли. Таким чином на Європу в загальному припадає 28% світових випадків зараження і 26% смертей. Про це йдеться в докладі директора європейського бюро ВООЗ Ханса Клюге, який опубліковано на сайті організації.

  За його словами, в останні два тижні смертність від коронавірусу в Європі збільшилася на 18%. Минулого тижня в Європі зафіксували понад 29 тис. летальних випадків.

  "Тобто в Європі кожні 17 секунд одна людина помирає від COVID-19, або від трьох до чотирьох осіб за хвилину. Зараз у Європі через COVID-19 щодня помирає в середньому 4,5 тис. осіб. Цього можна уникнути, якщо всі ми будемо діяти", – наголосив Клюге.

  Крім того, ВООЗ фіксує все більше сигналів про перевантаженість систем охорони здоров'я в країнах Європи. Наприклад, у Франції палати інтенсивної терапії протягом 10 днів були завантажені більш ніж на 95%, а в Швейцарії – на 100%.

  Нагадаємо, що за останню добу, 18 листопада, в Україні було зафіксовано 13 357 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

  Попередній матеріал
  У Данії міністр подав у відставку через масове знищення норок
  Наступний матеріал
  В літаку Зеленського не будуть модернізовувати супутниковий зв'язок – після скандалу гроші вирішили спрямувати на боротьбу з COVID-19
  Loading...

  У Данії міністр подав у відставку через масове знищення норок

  У предстоятелів трьох помісних церков виявили COVID-19

  МОЗ просить виділити додаткові 5,6 млрд грн на лікування COVID-19

  Викликала швидку імунну відповідь: у Китаї випробовують вакцину від COVID-19 для екстреного використання

  Усі нові COVID-тести у збірної України з футболу виявилися негативними

  За останню добу в світі зафіксували понад 600 тисяч нових випадків COVID-19