Скільки у різних країнах живуть на пенсії [репортаж]

  Для того, щоб відправляти чолоовіків на пенсію у 65, варто, щоб вони хоча б доживали до цього віку. "Час" проаналізував, скільки у різних країнах живуть на пенсії.

  Найдовше в Європі пожити на пенсії вдається італійським жінкам. За середньої тривалості життя у вісімдесят років - на пенсію мешканки країни виходять у шістдесят. Чоловіків на заслужений відпочинок відпускають у шістдесят п`ять.

  У Німеччині середня тривалість життя – 79 років. А на пенсію чоловіки і жінки виходять однаково – у шістдесят п`ять років. На рік більше у середньому живуть у Фінляндії – до 80 років. Але на заслужений відпочинок виходять так само - у 65.

  Довгожителі японці, середня тривалість життя яких сягає вісімдесяти двох років - на пенсії живуть найдовше. Близько двох десятків років. Бо виходять на заслуженгий відпочинок у шістдесят два. А за бажання - і в шістдесят років.

  Середня тривалість життя американців – 76 років. Пенсійний вік і для жінок, і для чоловіків – шістдесят сім років. Втім американці можуть піти на пенсію й у шістдесят два.

  У Росії середня тривалість життя шістдесят шість років - а на пенсію сусіди виходять - чоловіки - у 60, жінки - у п`ятдесят п`ять років.

  На два роки більше росіян живуть українці. А на пенсію йдуть так само як і в Росії: чоловіки у шістдесят, жінки у 55.

  Попередній матеріал
  У Музеї іграшки відкрили виставку ялинкових прикрас [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Які пенсії отримують європейці [репортаж]
  Теги: