Схеффер: Балтійським країнам не варто боятися можливої російської агресії

  Балтійським країнам - нічого боятися загрози з боку Росії. Таку заспокійливу заяву Генсек НАТО Яаап де Хооп Схеффер зробив на зустрічі з міністрами закорднонних справ Естонії, Литви та Латвії.
  Балтійські лідери міркували над тим, щоб розробити спеціальний план захисту від можливої російської агресії. Такі побоювання виникли після воєнного конфлікту, розв`язаного Москвою на грузинських теренах. Яаап де Хооп Схеффер вважає - у спеціальному плані потреби нема. Військові кораблі НАТО патрулюють Балтійське море, і увесь Блок готовий допомогти - у разі потреби. Нагадаємо, Таллін, Вільнюс і Рига приєдналися до Рівнічно-Атлантичного Альянсу у 2004-му.

  Яаап де Хооп Схеффер, генсек НАТО: "Не думаю, що нам потрібно запроваджувати якусь нову систему стратегії. Ми маємо певний план і можемо застосувати його, якщо це буде необхідно. З Російською Федерацією у нас кардинальні розбіжності. Вони існували і раніше, ще до того, як Росія застосувала непропорційну силу і чинила всі ті жахливі речі у Грузії. Та, незважаючи на це, ми не бачимо загрози з боку Москви".
  Попередній матеріал
  У Польщі судять колишнього головного комуніста країни
  Наступний матеріал
  Триває візит Папи Римського до Франції
  Теги:
  Loading...