Триває візит Папи Римського до Франції

  Триває візит понтифіка до Франції - сьогодні Папа Римський Бенедикт XVI завітає до міста Лурд - відслужить там мессу. За біблійними легендами саме там було останнє явлення Богородиці - відбулося воно 150 років тому. Напередодні понтифік відбув вечірню молитву у Соборі Паризької Богоматері. Привітати його біля храму зібралися тисячі людей.
  Президент країни - Ніколя Саркозі із дружиною Карлою Бруні зустрічали понтифіка ще в аеропорту. У промові Бенедикт XVI підтримав чільника Франції у його намаганнях не втручатися у справи церкви. Папа Римський зазначив - політика та релігія не повинні поєднуватися, але мусять бути відкритими одне до одного.

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Я ще раз закликаю до позитивного розділу влади і церкви. Але того, який об`єднує, підтримує діалог, а не до такого, що робить перепони".

  Бенедикт XVI, Папа Римський: "Пане президенте, ви вжили прекрасний вираз - позитивний секуляризм. У цю історичну мить, коли культури переплітаються дедалі більше. Я справді перереконаний - такий підхід нагально необхідний".
  Попередній матеріал
  Схеффер: Балтійським країнам не варто боятися можливої російської агресії
  Наступний матеріал
  Військовий стан оголосили у трьох провінцях Болівії
  Теги:
  Loading...