Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко фото Wikipedia

Швейцарія заперечила заяву Лукашенка, що сигнал про бомбу на борту Ryanair нібито надійшов від неї

  Читайте по-русски
  Раніше ж білоруська влада заявляла, що повідомлення про бомбу на борту літака Ryanair надійшло електронною поштою від "солдатів ХАМАС"

  У Міністерстві закордонних справ Швейцарії відкинули заяву Олександра Лукашенка, що нібито інформація про бомбу на борту літака Ryanair надійшла з цієї країни. Швейцарська влада не знала про загрозу вибуху на рейсі Ryanair, тому не інформували білоруське керівництво про таку небезпеку. Про це мовиться в заяві міністерства, пише "Радіо Свобода".

  Нагадаємо, Лукашенко раніше заявив, що інформація про мінування літака компанії Ryanair, який 23 травня на шляху з Афін до Вільнюса екстрено розвернули і посадили в Мінську, нібито надійшла зі Швейцарії.

  Раніше ж білоруська влада заявляла, що повідомлення про бомбу на борту літака Ryanair надійшло електронною поштою від "солдатів ХАМАС". Палестинське екстремістське угруповання ХАМАС того ж дня заперечило, що повідомляло про мінування літака Ryanair, через яке він екстрено сів у Мінську.

  Нагадаємо, 23 травня в Мінську провели спецоперацію із примусовою посадкою пасажирського літака Ryanair. Унаслідок із літака зняли й затримали білоруського опозиційного блогера Романа Протасевича та його дівчину Софію Сапегу. Світова спільнота, ЄС та НАТО назвали такі дії державним тероризмом і вимагають від Лукашенка звільнити політв'язня. У зв'язку з подією Україна припиняє пряме авіаційне сполучення з Республікою Білорусь. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів у вівторок, 25 травня.

  Попередній матеріал
  140 пропали безвісти і 5 загинули: у Нігерії перекинувся човен із людьми
  Наступний матеріал
  Польща та Словаччина закрили свій авіапростір для перевізників Білорусі
  Loading...

  Хто і як робив пародію на "вагнергейт по-білоруськи" – "Час Ч + Афтепаті на хаті"

  Білорусь відреагувала на рішення України припинити авіасполучення – відправили ноту протесту

  В ОП заявили, що інцидент із рейсом Ryanair є прямим проявом міжнародного тероризму з боку Білорусі