Шведські ЗМІ застерігають - російські підводники можуть полізти на берег

  Щось плаває під водою неподалік Швеції, але що це – поки не відомо або засекречено. Шведський контр-адмірал Андерс Ґренстад дав прес-конференцію, щоби прояснити подробиці шпигунської історії.


  Він підтвердив, що військові мають беззаперечні докази іноземної активності в прибережних водах Швеції, однак відмовився підтвердити чи спростувати чутки про те, що біля Стокгольмського архіпелагу тоне російський підводний човен.

  "Схоже на те, що поблизу стокгольмського архіпелагу триває підводна активність. За останні кілька днів ознаки цього зафіксували в трьох місцях. Ми не можемо підтвердити інформацію про пошкоджений російський підводний човен – ми ж не полюємо на субмарини. Ми збираємо інформацію, щоби визначити, чи триває якась іноземна підводна операція" – контр-адмірал Андерс Гренстад.

  Тим часом, шведська преса вже визначилася, що це – човен класу "Титан", розрахований на десятьох, і закликає співгромадян бути пильними – бо російські підводники можуть з’явитися на приморських дачах.

  Раніше представник Міноборони Швеції уже підтвердив "іноземну підводну активність" у територіальних водах країни. У Росії ж все традиційно заперечують.

  Попередній матеріал
  Кабмін затвердив план заходів зі скорочення споживання газу
  Наступний матеріал
  У Гонконгу вже з’явився свій "антимайдан"