patrioty.org.ua

Штайнмаєр про відносини США та Росії: сьогодення гірше за "холодну війну"

  На думку очільника німецької дипломатії Франка-Вальтера Штайнмаєра, світ перебуває на межі нової "холодної війни", більш небезпечної та складної за попередню

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр застерігає від повернення до часів глобального протистояння через зростання напруги між США та Росією, передає видання Deutsche Welle.

  "Причин для конфлікту Росії та США дедалі більше. Здається, що залишки взаємної довіри вичерпані. Коли так триватиме далі, ми провалимося назад до часів конфронтації двох наддержав", - зазначив Штайнмаєр. На думку політика, сьогоденність складніша та більш небезпечна за часи "холодної війни".

  3 жовтня Росія призупинила дію міжурядового договору з США про утилізацію плутонію, а також протоколів до цієї угоди. Крім того, Росія призупинила дію угоди з США про співробітництво в наукових дослідженнях, а також у розробках у ядерній та енергетичній сферах. Вашингтон у свою чергу повністю припинив контакти з Москвою щодо Сирії.

  Нагадаємо, російське МЗС різко відреагувало на заяву держсекретаря США Джона Керрі про військові злочини Росії і режиму Асада в Сирії, зокрема, під час бомбардування кварталів з мирними мешканцями в Алеппо.

  Попередній матеріал
  ДТП на Вінниччині: Пасажирський автобус врізався у військовий тягач, 11 постраждалих
  Наступний матеріал
  Мережу підірвала відповідь АТОшника студенту

  Росія накинулась на Керрі, який звинуватив її у військових злочинах в Алеппо

  Дії Путіна у Сирії треба розслідувати на предмет військового злочину – Керрі