Шотландський велосипедист Марк Бомон об`їхав навколо світу за 195 днів

  Навколо світу за 195 днів. Саме стільки мандрував шотландський велосипедист Марк Бомон. За останні півроку він відвідав два десятки країн, а фінішував - у Парижі, біля Тріумфальної арки.
  Подолавши 30 тисяч кілометрів, Марк Бомон став рекордсменом, адже мандрівки його попередників тривали щонайменше на три місяці довше. Велосипедист проїхав через Пакистан, Малайзію, Австралію та Сполучені Штати. За цей час він звик  долати негоду, а у Луїзіані його збив неуважний автомобіліст. Втім, сам рекордсмен зізнається, що подолав довгий шлях завдяки підтримці своєї матері. Протягом усієї мандрівки Маркова мама керувала навігаційною системою, та замовляла номери у готелі, щоб син міг відпочити.

  Марк Бомон, рекордсмен: "Коли я вперше замислив навколосвітю подорож, це був виклик передовсім для мене. Я ніколи не думав про славу чи рекорди. Та мої друзі та близькі так захопилися ідеєю, що я повірив - іншим це також важливо. Це надало мені сили. Знайте - ці довгі тижні наодинці з дорогою я витримав саме завдяки вашій підтримці!"
  Попередній матеріал
  У Північній Кореї відзначають день народження Кім Чен Іра
  Наступний матеріал
  На вугільних підприємствах Луганщини оголосили війну пияцтву (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...