Щонайменше 16 єгипетських поліцейських загинули від нападу бойовиків на КПП між Ізраїлем та Єгиптом

  Щонайменше шістнадцятеро єгипетських поліцейських загинули від нападу бойовиків на КПП між Ізраїлем та Єгиптом. Ще семеро - потрапили до шпиталів з пораненнями.
  Зловмисники у масках обстріляли правоохоронців на контрольно-пропускному пункті з автоматів та гранатометів, а потому утекли на броньованих автомобілях. Ізраїльські військові повідомили: дві автівки з озброєними бойовиками намагалися прорватися через кордон. Одна з них - вибухнула під час утечі, іншу - збройні сили ліквідували з повітря. Втім припускають, що частині нападників таки вдалося утекти. Єгипетське телебачення звинуватило у нападі ісламістські радикальні угрупування з сектору Ґаза.

  Мохаммед Мурсі, президент Єгипту: "Напад на контрольно-пропускний пункт - був кримінальним злочином, спрямованим проти наших прикордонних збройних сил. Людей розстріляли, коли ті саме зібралися вечеряти. Ми висловлюємо щирі співчуття родичам загиблих, і запевняємо, що зробимо усе можливе, щоби знайти і покарати винних. Для цього мобілізували усі наші збройні сили".
  Попередній матеріал
  На Хортиці влаштували фестиваль гончарного мистецва [відео]
  Наступний матеріал
  Жертв атомних бомбардувань Хіросіми згадують у Японії
  Теги: