5.ua

Сенат США розгляне надання Україні зброї та нові санкції відносно Росії

  Американські сенатори Роберт Менендес і Боб Коркер внесли в Сенат проект закону про нові санкції щодо Росії та підтримку України, один з пунктів якого передбачає надання Києву зброї.


  Повідомлення про це, а також повний текст документу розміщено на сайті Сенату 17 вересня.

  Згідно з ним, президент отримає повноваження надати Україні все необхідне для протидії наступальним озброєнням, відновлення суверенітету і територіальної цілісності, включаючи протитанкове озброєння, зброю та амуніцію для особового складу, радари для ідентифікації та виявлення артилерійських батарей, управління вогнем, далекоміри, обладнання для наведення, безпілотники, комунікаційне обладнання та інше.

  На це в 2015 році планується виділити $ 350 млн.

  Крім того, цим рішенням від президента вимагається запровадити додаткові санкції проти Росії, зокрема проти "Рособоронекспорту" та інших оборонних підприємств, причетних до дестабілізації ситуації в Україні, Грузії, Молдові та Сирії.

  Планується, що санкції будуть застосовані проти компанії по всьому світу, які здійснюють значні інвестиції особливо у проекти видобутку нетрадиційної нафти в Росії.
  Також документ накладає обмеження на міжнародні фінансові установи, які взаємодіють з російськими оборонними та енергетичними секторами, на які накладені санкції, або здійснюють операції від імені російських фізичних чи юридичних осіб, що перебувають під санкціями.

  У повідомленні уточнюється, що документ буде голосуватися у Сенаті США в четвер невдовзі після виступу президента України Петра Порошенка.
  Попередній матеріал
  Україна і США підписали угоду про технічну допомогу
  Наступний матеріал
  На Донбасі буде фінансуватись відновлення тільки звільнених районів - Мінюст
  Теги:
  Loading...