5.ua

На Донбасі буде фінансуватись відновлення тільки звільнених районів - Мінюст

  Кабінет міністрів України не буде виділяти кошти на фінансування контрольованих бойовиками районів Донбасу.


  Про це сказав міністр юстиції Павло Петренко на брифінгу після засідання уряду 17 вересня.

  "Український уряд не буде направляти кошти на ті території, які зараз контролюються бойовиками. Ні копійки для терористів і сепаратистів ДНР і ЛНР уряд не виділить", - заявив він.

  "Українські громадяни з інших регіонів України за свій рахунок не будуть фінансувати бойовиків і терористів. Коли ці території будуть звільнені, коли там будуть наші легальні органи влади, тоді Україна буде проводити всі внутрішні фінансування", - наголосив Петренко.

  За його словами, можлива розробка спеціального закону, який передбачатиме створення спеціального фонду, у який українські олігархи зі сходу, можливо, міжнародні донори зможуть внести пожертвування для відновлення Донбасу.

  Раніше повідомлялось про те, що Яценюк запропонував створити спеціальний фонд для відновлення Донбасу.

  Уповноважена президента з питань урегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що відновлюватися будуть райони Донбасу, звільнені силами АТО. Вона повідомила, що наприкінці жовтня - початку листопада в Києві відбудеться донорська конференція, під час якої будуть обговорювати питання фінансування відновлення інфраструктури Донбасу – відповідно до Мирного плану президента.
  Попередній матеріал
  Сенат США розгляне надання Україні зброї та нові санкції відносно Росії
  Наступний матеріал
  Кличко прозвітував про перші 100 днів на чолі столиці
  Теги:
  Loading...