5.ua

Україна і США підписали угоду про технічну допомогу

  Між урядами України та США 17 вересня підписано угоди про виконання завдань у сфері розвитку, згідно з якими планується виділення Україні $ 34 млн. у рамках програм сталого розвитку економіки, зокрема, на вдосконалення законодавчого середовища у відповідності з нормами ЄС, зміцнення потенціалу приватного сектору, збільшення підтримки малих та середніх підприємств з боку місцевої влади, удосконалення функцій громадського нагляду та участі громадян у процесах врядування, підвищення рівня енергобезпеки тощо.


  Про це повідомив "Урядовий портал"

  Зазначено, що від імені України угоду підписав  віце-прем`єр-міністр України Володимир Гройсман, від США – директор Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі, Молдові та на Кіпрі Джед Бартон.

  "Ми відчуваємо дружню підтримку Сполучених Штатів Америки, в тому числі, і в сфері розвитку тих програм, які підтримують реформи в Україні. Ваша підтримка для нас є дуже важливою. Підписання цих угод є ще одним кроком у нашій співпраці", – наголосив Володимир Гройман.

  У свою чергу Джед Бартон зауважив, що вперше Україна та USAID разом співпрацюють над визначенням цілей технічної допомоги.

  "Вперше за багато років питання виділення і сфери використання коштів визначаються нами разом з українською стороною. Раніше ми здійснювали реєстрацію програм, у нас був певний бенефіціар з боку української влади. Але сьогодні те, що ми разом визначаємо та плануємо використання кошів, свідчить про нову якість і рівень нашого партнерства", – зазначив Джед Бартон.

  Раніше повідомлялось про те, що Яценюк запропонував створити спеціальний фонд для відновлення Донбасу.
  Попередній матеріал
  Окупанти відібрали приміщення у кримськотатарського Меджлісу, газети та фонду "Крим"
  Наступний матеріал
  Сенат США розгляне надання Україні зброї та нові санкції відносно Росії
  Теги:
  Loading...