bbc.com

Саркозі визнав свою поразку на праймеріз у Франції

  Після поразки Саркозі заявив, що надалі підтримуватиме кандидата у президенти Франсуа Фійона, який відомий своєю проросійською позицією

  Ніколя Саркозі визнав свою поразку на праймеріз у Франції. Про це повідомляє Le Figaro. Він поступився колишнім прем'єр-міністрам Франсуа Фійону та Алену Жюппе і не пройшов у другий тур. Колишній президент країни отримав 22,9% голосів, Фійон набрав 43,6%, а Жюппе - 26,7%.

  Після поразки Саркозі заявив, що надалі підтримуватиме Франсуа Фійона, який відомий своєю проросійською позицією.

  "Впродовж свого політичного життя я завжди ставав на захист людських цінностей і служив винятково інтересам Франції. На жаль, мені не вдалося переконати більшість виборців і я поважаю це. Тому у наступному турі праймеріз я підтримуватиму Франсуа Фійона. Щасти, Франціє!" – сказав колишній президент Франції.

  Нагадаємо, французи вперше голосували на первинних виборах за американським зразком. Вони обирали кандидата у президенти від опозиційної правої партії "Республіканці". Другий тур праймеріз відбудеться вже 27 листопада. Громадяни Франції, які захотіли взяти участь у первинних виборах, мали сплатити два євро і підписати спеціальну хартію. Голосувати має право кожен повнолітній громадянин Франції. І навіть неповнолітній, за умови, що йому виповниться 18 у травні наступного року – у день виборів глави держави.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, про що говорили Обама й Путін на саміті АТЕС
  Наступний матеріал
  Дитяче Євробачення-2016: Утретє перемогу здобула Грузія

  Проти Саркозі можуть поновити кримінальне розслідування - ЗМІ

  Перемогу на місцевих виборах у Франції здобуває політсила Саркозі

  Паризький суд припинив розслідування справи Саркозі

  Кемерон та Саркозі прибули з візитом до Лівії

  Каддафі погрожує Саркозі

  5 канал - трансляція наживо