Готель-намет
Готель-намет ntdtv.ru

Розкішні намети з інтер'єром, як у готелі: в аеропорту Сінгапуру облаштували гламурний кемпінг

Читайте по-русски
Люди зможуть переночувати просто в аеропорту

Провести ніч в аеропорту, навіть якщо нікуди не летиш. Таку послугу пропонують у Сінгапурі. Там відкрили так званий ґлемпінґ – гламурний кемпінґ. Просто в аеропорту люди можуть переночувати в наметі. Але він має всі зручності для комфортного перебування. Які саме – знає журналістка "5 каналу" Нонна Стефанова.

Розкішні намети, інтер'єр – як у готелі. Високе двоспальне ліжко, туалетний столик і м'які килими. Кожне шатро огороджене, поруч – табличка з номером, який можна бронювати. Такий вигляд має ґлемпінґ – розкішний кемпінг в аеропорту Сингапура. Ґлемпінґ існує у багатьох країнах. І означає – комфортніше і красивіше житло, аніж просто у кемпінгу. Тут його облаштували на другому поверсі аеропортового супермаркету. Одні з перших гостей – родини з дітьми.

"Зазвичай ми на кожні свята намагаємося виїхати кудись за кордон. Проте останнім часом не виходить багато мандрувати. Але зараз – шкільні канікули. Тож я подумала – чому б не влаштувати щось незвичне дітям? Думаю, їм подобається кемпінг. Вони завжди ставлять дитячі намети вдома. То чому б не показати їм і такий варіант?" – каже бізнес-менеджерка у біомедичній індустрії.

Доба в цьому ґлемпінґу коштує 269 доларів – це понад 7 із половиною тисяч гривень. Недешево – визнають самі відвідувачі. Але одразу додають – таки виправдано. Незвичний досвід, святкова атмосфера і навіть знижки в сусідніх магазинах для тих, хто орендує таке шатро. На відміну від справжнього кемпінгу просто неба – тут не можна розпалювати багаття. Але можна почути шум штучного водоспаду, встановленого в торговельному центрі.

"Не знаю, чи скористаюся послугами цього ґлемпінґу, хоча можливо – перед тим, як кудись летітиму із Сінгапуру. Гарно було б провести тут ніч, а тоді сісти на літак і полетіти за кордон. Якби ж тільки не було коронавірусу", – каже адміністраторка Лен Ї.

У перші дні відкриття ґлемпінґу в аеропорту всі місця в наметах забронювали на тиждень наперед. Люди зізнаються: шукають нових вражень у той час, коли подорожувати складно. А от чи ночуватимуть у розкішних шатрах, коли пандемія завершиться – відвідувачі поки що не знають. 

Нонна Стефанова, "5 канал"

Попередній матеріал
"Шиво, Шиво, чому так паршиво? Чому ми повинні все це бачити наживо?" – "Час Ч"
Наступний матеріал
Татаров залишав будівлю ВАКС у диму і під крики "ганьба" – з'явилося відео
Loading...

У Києві палає готель "Експрес" – вражаюче відео

Жити у романі Жуля Верна – на Тайвані створили готель, аквапарк та кафе за мотивами книги "20 тисяч льє під водою"

Суд зобов'язав НАБУ розслідувати продаж столичного готелю "Дніпро"

До бюджету надійшло понад 1,111 млрд грн від приватизації готелю "Дніпро"

Київ у "помаранчевій" COVID-зоні: нові правила, заборони та реакція людей

Приватизація готелю "Дніпро" – голова ФДМУ повідомив, чи можуть скасувати купівлю