"Роснєфть" уклала угоди про видобуток нафти і газу у Венесуелі

  Участь у розвідуванні родовищ та видобутку венесуельських нафти і газу братиме російська компанія "Роснєфть". Відповідні угоди її голова Ігор Сечін підписав із міністром нафтової промисловості Венесуели, Рафаелем Рамірезом.

  В обмін на частку в проектах, "Роснєфть" зобов`язалася зробити багатомільярдні інвестиції у венесуельську економіку та надати країні спеціальне бурове обладнання. Для оперативного управління проектами російська компанія відкриє в Каракасі офіційне представництво. В понеділок "Роснєфть" уже оголосила про купівлю майже 20 відсотків акцій одного з нафтопереробних підприємств у Венесуелі.

  Ігор Сечін, президент компанії "Роснєфть": "Ми сделаем около 10 миллиардов долларов инвестиций в ближайшее время. Приятно, что ми диверсифицируем наше сотрудничество".

  Рафаель Рамірез, міністр нафтової промисловості Венесуели: "Ми підписали два меморандуми про порозуміння. Згідно з першим, російська сторона візьме участь у бурінні нафтових свердловин біля узбережжя Венесуели. Відповідно до іншого - матиме частку у розробці кількох газових родовищ".

  Попередній матеріал
  Для придушення хвилі протестів у Єгипті можуть задіяти армію
  Наступний матеріал
  Еко-курорт у французьких Альпах забезпечує відпочинок для дорослих та дітей [відео]
  Теги:
  Loading...