Для придушення хвилі протестів у Єгипті можуть задіяти армію

  Акції громадянської непокори відбулися в кількох єгипетських містах. У Суеці та Ісмаїлії на вулиці вийшли тисячі людей. Таким чином, вони виступили проти дії надзвичайного стану та комендантської години.

  В Суеці мітингарі на знак протесту влаштували масові танці. Також вони пройшли маршем центром міста під антивладними гаслами. В Ісмаїлії протестувальники провели футбольний матч. Чільники армії повідомили президенту Єгипту, Мохаммеду Мурсі, що ситуація стала неконтрольованою й просять залучити до підтримання правопорядку загони збройних сил.

  Від минулого тижня під час сутичок мітингарів з поліцією загинули, щонайменше, 52 людини. Масові заворушення спалахнули після смертного вироку двом десяткам футбольних фанатів. Їх визнали винними в організації жорстокої бійки у Порт-Саїді у 2012-ому.

  Протестувальник: "Ми всі - революціонери, абсолютно вільні люди. Нам непотрібні жодні рішення влади, які обмежують свободу громадян. Самостійно зможемо потурбуватися про безпеку країни та наших міст. Чиновники не зможуть розділити нас".

  Попередній матеріал
  Причиною пожежі у бразильському клубі назвали дешеву піротехніку
  Наступний матеріал
  "Роснєфть" уклала угоди про видобуток нафти і газу у Венесуелі
  Теги:
  Loading...