Еко-курорт у французьких Альпах забезпечує відпочинок для дорослих та дітей [відео]

  Навчити дитину кататися на лижах, і при цьому забезпечити відпочинок батькам - реально. У французькому Аворіазі - завдяки дитячим клубам і спеціально навченим інструкторам.

  Мама Оксана свого маленього сина спеціально привезла до Аворіазу, щоби навчити кататися на лижах. Упевнена - під пильним наглядом інструкторів малюку вдасться підкорювати снігові траси.

  Оксана Григоровська: "Ему почти 4. Мне кажется, так легче преодолевать страх - вернее, его, почти нету. Самое время начинать".

  А для малюків - обладнали ціле містечко для катання. Тут тобі і спеціальні підйомники, і маленькі тренувальні гірки і спеціальні зони для катання. А головне - малеча потрапляє, наче у казку - адже прямо на трасах їх зустрічають скульптури героїв з мультиків та яскраві дитячі майданчики. Інструктори ж сам процес навчання, так само намагаються перетворити на захоплюючу гру.

  Ніколя, інструктор: "О, діти дуже полюбляють наші групи, інколи навіть не хочуть повертатися до батьків. Ми намагаємося вчити їх за спеціальною методикою, завдяки якій дітям дуже цікаво підкорювати нові вершини".

  Відпочивають і батьки, адже тут можна залишити дитину на цілий день у так званому міні клубі. Малеча зранку катається, потім їх годують, а далі спеціальна програма - танці, костюмовані вистави і ігри.

  Турист: "Тут хорошо организовам отдых для детей, они довольны, их и кататься учат, и обедом кормят".

  Таких груп кілька, для будь-якого віку. Тому діти почувають себе на лижному курорті, наче у дитячому таборі, і при цьому відпочивають з батьками.

  З Аворіазу, Франція - Олена Халік та Іван Довганик, 5 канал.

  Попередній матеріал
  "Роснєфть" уклала угоди про видобуток нафти і газу у Венесуелі
  Наступний матеріал
  У столичному театрі під час вистави помер актор Олександр Бондаренко
  Теги:
  Loading...