www.gazeta.lviv.ua

Росія припиняє свою участь в діяльності ПАРЄ

  Російська делегація в ПАРЄ зупиняє свою участь в діяльності асамблеї та будь-які контакти з нею.

  Про це заявив керівник делегації, глава комітету Держдуми у закордонних справах Олексій Пушков після голосування щодо резолюції, яка позбавила депутатів РФ права голосу, передає "Європейська правда".

  "Ми попереджали, що якщо буде обмеження права голосування навіть на короткий період, ми залишимо асамблею. Тож цього року ми припиняємо участь в роботі. Ми також припиняємо будь-які офіційні контакти з асамблеєю", - заявив він.

  Пушков наголосив, що російська сторона відмовляється виконувати рішення ПАРЄ щодо звільнення Савченко чи свою обіцянку про її відвідування представниками асамблеї.

  "За таких умов не доводиться говорити про будь-які візити представників ПАРЄ, моніторинг ПАРЄ чи про контакти представників ПАРЄ з пані Савченко", - заявив він.

  Російський депутат також повідомив, що Москва всерйоз розглядає можливість виходу з Ради Європи, тобто припинення участі в Європейській конвенції з прав людини.

  "Питання про участь Росії в Раді Європи буде розглянуто в кінці 2015 року, виходячи з політичних умов, які будуть сформовані на той час. Я хочу зазначити, що досі Росія ніколи не розглядала таку можливість. Між тим сьогоднішнє рішення ПАРЄ ставить таке питання на порядок денний", - сказав Пушков.

  Попередній матеріал
  Росіяни також допомагають українській армії - волонтер
  Наступний матеріал
  Найзапекліші бої в зоні АТО тривають у районі Дебальцевого - штаб
  Теги:
  Loading...

  Росію до кінця квітня позбавили права голосу в ПАРЄ

  ПАРЄ визнала РФ головною причиною ескалації конфлікту на Донбасі - МЗС

  Комітет ПАРЄ ухвалив низку поправок до резолюції на користь України

  Геращенко: РФ використовує трибуну ПАРЄ для поширення брехні про Донбас