sobesednik.ru

ПАРЄ визнала РФ головною причиною ескалації конфлікту на Донбасі - МЗС

  Парламентська асамблея Ради Європи своєю резолюцією визнала, що саме пряме втручання Росії спричинило виникнення і погіршення ситуації на Донбасі.

  Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс.

  "В Україні вітають прийняту 27 січня 2015 року резолюцію Парламентської асамблеї Ради Європи "Гуманітарне становище українських біженців та переміщених осіб". Парламентська асамблея продемонструвала однозначну підтримку України та рішуче засудила дії Російської Федерації, спрямовані на порушення територіальної цілісності і суверенітету нашої держави. ПАРЄ визнала, що саме пряме втручання Російської Федерації спричинило виникнення і погіршення ситуації на Донбасі", - йдеться в заяві.

  Він також зазначив, що підтримуючи позицію України щодо необхідності неухильного дотримання всіма сторонами кожного пункту Мінських домовленостей, ПАРЄ закликала Росію припинити дестабілізацію ситуації в Україні та надання військової підтримки незаконним збройним угрупованням, а також використати свій вплив на них з метою виконання домовленостей.

  "Асамблея приєдналася також до інших держав та інституцій з вимогою до Російської Федерації здійснювати поставки гуманітарної допомоги виключно за погодженням з Урядом України та у відповідності до законодавства України та міжнародного права", - повідомив Перебийніс.

  Речник МЗС також зазначив, що в Україні вдячні членам ПАРЄ за заклик на адресу РФ негайно звільнити заручників, включаючи Надію Савченко, члена української парламентської делегації в ПАРЄ, а також інших українських громадян, що незаконно утримуються у російських в'язницях.

  Так само Асамблея виступила на захист прав кримських татар, зокрема відзначила масові факти залякування населення, переслідування та дискримінації етнічних українців та кримських татар.

  Попередній матеріал
  Полонені "кіборги" можуть бути звільнені за місяць-два - волонтер
  Наступний матеріал
  Невідомий донеччанин зафільмував російські танки на вулицях свого міста
  Теги:
  Loading...
  Комітет ПАРЄ ухвалив низку поправок до резолюції на користь України

  Комітет ПАРЄ ухвалив низку поправок до резолюції на користь України

  Геращенко: РФ використовує трибуну ПАРЄ для поширення брехні про Донбас

  Геращенко: РФ використовує трибуну ПАРЄ для поширення брехні про Донбас

  ПАРЄ підтримало поправку до резолюції стосовно звільнення Савченко

  ПАРЄ підтримало поправку до резолюції стосовно звільнення Савченко

  ПАРЄ закликала Росію припинити фінансування тероризму

  ПАРЄ закликала Росію припинити фінансування тероризму