Геращенко: РФ використовує трибуну ПАРЄ для поширення брехні про Донбас

Російська делегація використовує трибуну ПАРЄ для поширення пропаганди щодо ситуації на Донбасі.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявила уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко.

"До російської делегації входить достатньо багато одіозних політиків, які потрапили під візові санкції Європейського союзу. Але користуючись своїм дипломатичним імунітетом, через те, що вони увійшли до російської делегації ПАРЄ, мають шанс відвідувати "ненависну" їм Європу, насолоджуватись тут круасанами з кавою і паплюжити при цьому Європу, Америку і інші західні цивілізовані країни. Зокрема до делегації увійшов і спікер російської Держдуми пан Наришкін. Поводить себе російська делегація, як завжди, зухвало і використовує майданчик ПАРЄ для абсолютно геббельсівської пропаганди, для повної брехні стосовно того, що відбувається на Сході України, не визнаючи той факт, що ця війна була інспірована ззовні", – заявила пані Геращенко.

"Цікаво, що пан Наришкін, спікер Держдуми Росії, його колеги, одіозні політики російські, вони користуються своїм дипломатичним правом роз’їжджати Європою попри візові санкції, але в той ще час Росія плює на дипломатичні норми і не відпускає Надію Савченко, яка має такий самий дипломатичний імунітет, як член української делегації ПАРЄ – це є ціна російського слова і російського розуміння, що таке є міжнародне право", – підкреслила політик.

Попередній матеріал
В Україні розпочата повна інвентаризація об'єктів цивільного захисту - Яценюк
Наступний матеріал
Наразі люстровано 375 високопосадовців режиму Януковича - Петренко

ПАРЄ закликала Росію припинити фінансування тероризму

ПАРЄ підтримало поправку до резолюції стосовно звільнення Савченко

Українська і російська делегація ПАРЄ звинуватили одна одну в тероризмі на Донбасі

Моніторинговий комітет ПАРЄ не повертав Росії права голосу – Ар'єв