Фото nytimes.com

Російських плавців відсторонили від участі в Олімпіаді у Ріо

  Зі списків збірної Росії викреслили імена 7 спортсменів

  Міжнародна федерація плавання (FINA) ухвалила рішення про відсторонення 7 російських спортсменів від участі в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Про це йдеться в офіційній заяві FINA, повідомляє "Укрінформ".

  "Імена трьох спортсменів фігурують у доповіді Незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA). Це Микита Лобінцев, Володимир Морозов, Дарина Устинова. Ще четверо не відповідають критерію МОК про відсутність допінгової історії і виключені зі списків збірної Росії національним олімпійським комітетом: Михайло Довгалюк, Юлія Єфімова, Наталія Ловцова, Анастасія Крапівіна", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, зазначається, що FINA вирішила провести перевірку всіх допінг-проб російських спортсменів з чемпіонату світу 2015 року, що проходив у Казані. Наразі ці проби зберігаються в акредитованій антидопінговій лабораторії у Барселоні.

  Нагадаємо, 24 липня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не відсторонив всю збірну Росії від участі в Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Згідно з ухвалою, рішення щодо допуску чи недопуску окремих російських спортсменів перекладене на відповідні профільні федерації. 

  Як інформував 5.ua, Національний антидопінговий центр України долучився до антидопінгових агентств країн, які виступили за відсторонення Російської Федерації від участі в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.

  Попередній матеріал
  У ГПУ готуються оприлюднити фотороботи підозрюваних у вбивстві Шеремета – Луценко
  Наступний матеріал
  Сонячний літак Solar Impulse успішно завершив першу навколосвітню подорож – відео
  Loading...

  10 країн проситимуть відсторонити РФ від олімпіади в Ріо-де-Жанейро – NYT

  Російські легкоатлети не поїдуть в Ріо на Олімпійські ігри

  МОК не наважився накласти повну заборону на участь РФ у Олімпіаді

  Україна долучилася до вимоги не пускати РФ на Олімпіаду-2016