5.ua

Російський суд відпустив частину затриманих активістів «Грінпіс»

  Уже шістьох активістів «Грінпіс» випустять із СІЗО під заставу. Суд у Петербурзі змінив запобіжний захід громадянам Бразилії, Аргентини та Нової Зеландії. Про це екологічна організація повідомила у «Tвітері».

  Напередодні суд оголосив про звільнення під грошову заставу трьох росіян: речника відділення «Грінпіс» у Росії Андрія Аллахвердова, фотографа Дениса Синякова та корабельного лікаря Катерини Заспи. Водночас, російська Феміда лишила до 24 лютого під вартою громадянина Австралії, радиста Коліна Рассела. В українському МЗС сподіваються, що найближчим часом російський суд змінить запобіжний захід і для українського кока – Руслана Якушева.

  Євген Перебийніс, речник МЗС: «Судове засідання по справі Якушева призначено на 21 листопада. Нагадаємо, зараз він перебуває у Санкт-Петербурзі. Позиція захисту – Руслан Якушев не винен і ми вимагаємо зміни запобіжного заходу йому».

  У п'ятницю 22-го листопада у Гамбурзі засідатиме Міжнародний трибунал з морського права. Там мають винести вердикт про правомірність дій Росії під час акції «Арктик Санрайз». Москва своїх представників на трибунал не надіслала, хоча офіційно визнає його, як правову інстанцію.

  Попередній матеріал
  У Казані розпізнали перші рештки жертв авіакатастрофи (оновлено)
  Наступний матеріал
  Регіонали продовжують торгуватись з ЄС і відкладати справу Тимошенко (оновлено) [відео]
  Теги:
  Loading...