5.ua

Регіонали продовжують торгуватись з ЄС і відкладати справу Тимошенко (оновлено) [відео]

  Ранкове засідання парламенту закрите. На ньому обранці так і не розглянули євроінтеграційні законопроекти. Планують взятися за документи у четвер – 21 листопада. Тим часом, регіонали вже заявили, що і тоді не готові голосувати за законопроекти, які мають вирішити долю Юлії Тимошенко. 

  На сьогоднішнє засідання зранку прибув єврокомісар Штефан Фюле. Він обговорив зі спікером виконання Україною ключових євроінтеграційних питань. Утім, поставити на голосування законопроекти про лікування засуджених за кордоном сьогодні парламент не спромігся. Напередодні про такий розвиток подій заявляли у провладній силі. Пояснювали неготовністю документів до розгляду. Водночас, у Партії регіонів натякнули, чекають від Європи певних компенсацій, зважаючи на складну ситуацію напередодні саміту. Натомість, в опозиції заявили, згодні проголосувати за ключові законопроекти в будь-якій редакції.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Ми, як опозиція, за них голосуємо. У будь-якій редакції. Тут зараз великий європейський десант і приїжджає місія Кокса і Квасневського. Основне завдання наших європейських партнерів – фактично, змусити Віктора Януковича пристати на ті слова, які він говорив. А саме те, що "Україна стане частиною європейського простору і угода буде підписана"».

  Володимир Олійник, народний депутат, Партія регіонів: «Польща, коли отримувала неймовірний тиск з боку Росії, коли вона вступала і в Євросоюз, і в НАТО – вона отримала певні компенсаційні механізми. … Да, ми торгуємся!»

  Після консультацій лідерів фракцій із головою Верховної Ради народні депутати таки схвалили порядок денний пленарних засідань на поточний тиждень. За це проголосувало 311 обранців. Нагадаємо, затвердити розклад своєї роботи зранку парламентарії не змогли.

  Попередній матеріал
  Російський суд відпустив частину затриманих активістів «Грінпіс»
  Наступний матеріал
  Пшонка: Міндохзбор має нові матеріали проти Тимошенко [відео]
  Теги:
  Loading...