5.ua

Російське ТВ показало одного і того ж чоловіка і як радикала, і як проросійського активіста

  Російські ЗМІ видали чергову порцію "правдивих" новин про події в Україні.

  Як пише ВВС, в один і той же вечір два телеканали показали чоловіка, який одночасно виявився і про- і антиросійським активістом.

  Так, телеканал НТВ, який належить "Газпрому", розповів про інструктора бойовиків "Правого сектору", який постраждав під час зіткнень з проросійськими активістами. За версією НТВ – це Андрій Петхов, громадянин Німеччини.

  У той же час телеканал "Россия 1" показав Андрія Петкова – прихильника федералізації України, якого побили саме бійці "Правого сектору".

  Як відмічає ВВС, у соціальних мережах ці сюжети викликали переполох. Глядачі впевнені, що обидві ролі зіграв актор.

  Обидва відео зняті в одній і тій же палаті, а актор одягнений в той же одяг.

  Відмітимо, це не вперше, коли російські телеканали показують неправдиві сюжети про Україну. Так, кілька днів тому Первый канал проілюстрував новину про зіткнення у Донецьку відео місячної давності.

  В березні телеканал Россия 24 показав сюжет про те, що українці масово тікають з України до Росії, тому на кордоні утворилися кілометрові затори. Однак, як виявилося, показаний був кордон не з РФ, а з Польщею.

  А під час Євромайдану російські ЗМІ неодноразово показували інтерв‘ю нібито майданівців, які зізнаються, що мітингують за гроші, хоча насправді це були активісти Антимайдану.

  В Інтернеті з‘явився спеціальний ресурс StopFake, на якому зібрані десятки випадків, коли ситуацію в Україні висвітлюють неправдиво і перекручено.

  Попередній матеріал
  До Дня Львова для відвідувачів відкриють вежу Ратуші
  Наступний матеріал
  У НАТО надали докази концентрації військ РФ біля кордону України
  Теги:
  Loading...