Лукашенко і Путін
Лукашенко і Путін відкриті джерела

"Росія веде себе по-варварськи": Лукашенко знову не поладнав із "братом"

Чергові дорікання білоруського президента спричинені недобросовісною конкуренцією російських фірм та порушення ними домовленостей у рамках ЄАЕС

Білоруський лідер Олександр Лукашенко звинувачує Росію у недобросовісній конкуренції та невиконанні зобов'язань у рамках Євразійського економічного союзу. Про таке він заявив під час візиту на "Гомсельмаш", передає агенція БЕЛТА

"Я хочу зберегти "Гомсельмаш". У нас зараз важкий період - росіяни ведуть себе по-варварськи стосовно нас, публічно про це кажу. Вони від нас вимагають чогось, ніби ми васали у них, а в рамках ЄАЕС, куди вони нас запросили, вони виконувати свої зобов'язання не хочуть. Ось вони і створюють неконкурентну ситуацію", - переконаний Лукашенко.

Крім того, він заявив, що в в Росії дорікають американцям і Заходу в створенні "неконкурентної переваги".

"А самі вони для нас такі ж неконкурентні умови створюють. Це ще тема нашої розмови з президентом Росії. Але ми повинні працювати в тих умовах, в яких сьогодні існуємо", – констатує президент Білорусі.

Звертаючись до працівників підприємства, глава держави зазначив: "Головне – ми повинні два-три роки витримати. На нас буде дуже сильний тиск з боку конкурентів. Ми затиснуті з Заходу різними "клаасами-лексионами" тощо, і ми затиснуті, на жаль, зі Сходу нашим старшим братом, який веде себе в конкуренції недобросовісно. Вони "Ростсільмаш" свій всіляко підтримують, субсидують, порушуючи наші домовленості в Євразійському економічному союзі. Це неправильно, несправедливо, і цю проблему ми не знімаємо з порядку денного білорусько-російських переговорів на рівні урядів і навіть президентів".

Він запевнив, що докладатиме всіх зусиль для створення рівних конкурентних умов.

"Ми, наскільки можемо, підтримаємо ваше підприємство. Але ви, будь ласка, працюйте швидше. Нам треба два-три роки витримати в цій недобросовісної конкуренції і перевершити своїх суперників (їх мій друг президент Росії називає партнерами, а я називаю нашими щонайменше суперниками)", - заявив білоруський лідер.

Дивіться також фотогалерею: 

У Мінську пройшов марш обурених "недармоїдів" – фотозвіт

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Під Волновахою НГУ затримала трьох чоловіків, що ймовірно співпрацювали з "ДНР"
Наступний матеріал
На Тернопільщині розбився елітний мотодельтаплан, пілот загинув