informnapalm.org

Росія перекидає окупаційні війська з Абхазії у невідомому напрямку (відео)

Прості росіяни зняли на фото та відео масштабне перекидання бронетехніки ЗС РФ з окупованої Абхазії.

Передислокацію озброєння і техніки російських окупаційних військ з 7-ї військової бази ЗС РФ в м. Гудаута (Абхазія, Грузія) зафіксувала міжнародна волонтерська група InformNapalm.

Активісти неодноразово фіксували військовослужбовців 7-ї військової бази окупаційних військ РФ в Абхазії під час "відряджень до Ростова" (тобто для участі у вторгненні до України). Однак протягом останнього тижня спостерігається активізація перекидання бронетехніки цілими ешелонами на територію РФ і далі у невідомому поки що напрямку.

За даними волонтерів, один із перших ешелонів техніки був помічений 12 вересня на залізничній ділянці неподалік від Туапсе, а останні ешелони були зафіксовані 19 вересня в Сочі. На платформах присутні РСЗВ "Град", автомобілі "КамАЗ", бронетранспортери "БТР-82" і командно-штабні машини. У Сочі ж було зафіксовано близько 50 одиниць різного озброєння і техніки, зокрема танки Т-90, САУ "Акація", машини управління вогнем, КШМ, а також засоби радіорозвідки і радіоелектронної боротьби.

За попередніми оцінками, склад перекинутих з 7-й окупаційної бази в Абхазії російських військ - це повноцінна батальйонно-тактична група (БТГр). У її складі: до батальйону мотострільців на БТР-82, танкова рота Т-90, змішаний гаубично-реактивний дивізіон САУ "Акація" та РСЗВ "Град", зведена рота розвідки, так само інші підрозділи забезпечення.

Переміщення російських військ на сочинському-абхазькій ділянці державного кордону Грузії з РФ фіксувалися і раніше, але масштаб перекидання останніх днів значно перевищує стандартні рамки ротацій і маршів для проведення навчань. Винятком були лише весняно-літні навчання 7-ї військової бази у 2014 році. Тоді військові підрозділи замість повернення на місце дислокації у м. Гудаута були спрямовані до прикордонних з Україною районів Ростовської області, з подальшою неофіційною участю в літньо-осінніх боях проти ЗСУ на Донбасі. Також не виключається можливість перекидання сил 7-ї військової бази не на Донбас, а в порт Новоросійск – для подальшого транспортування їх на борту великих десантних кораблів ВМФ РФ до Сирії.

Знімки перекидання техніки зробив та опублікував у соцмережі очевидець. Відео було розміщене 19 вересня на каналі Shishkinbab в YouTube під заголовком "Танки Сочи".

Нагадаємо, у квітні учасники групи InformNapalm встановили, що батарею зенітно-ракетних комплексів "Бук" у червні 2014-го року привіз на Донбас 147-й автобатальйон ЗС РФ з Москви, а у червні підрахували втрати російсько-терористичних військ за рік війни.

Попередній матеріал
Шлінчак: Росія не зупиниться - їй необхідна дестабілізація ситуації в Україні
Наступний матеріал
Аваков: Більше 120 осіб вже покарано за злочини проти Майдану
Теги:
Loading...