Український кризовий медіа центр

Росія не визнала в Женеві своєї присутності на Сході України - Дещиця

  Росія не визнала присутності своїх військових на сході України під час переговорів у Женеві, заявив чільник вітчизняного міністерства закордонних справ Андрій Дещиця.

   Водночас він зазначив, що раніше Москва спростовувала свою причетність до подій у Криму, однак згодом президент Росії Володимир Путін підтвердив, що там були російські війська. Коментуючи проведення антитерористичної операції у східних областях, Дещиця наголосив, що її інтенсивність залежатиме від виконання протестувальниками женевських домовленостей. Він також розповів про компроміси, на які погодився у Женеві Київ.

  “Ми обговорювали це питання, ми боролися, у нас були докази, але не було необхідності представляти ці докази пану Лаврову, тому що він з самого початку заперечив, що Росія залучена до всього цього”, - зазначив Андрій Дещиця.

  В той же час, розказуючи про вимогу домовленостей про звільнення вулиць і площ міст від нелегальних мітингів, Дещиця зазначив, що це не стосується протестуючих на Майдані – на думку міністра, вони знаходяться там легально.

  Попередній матеріал
  Після Великодня Росія планує проголосити незалежність південно-східної України - депутат Бундестагу
  Наступний матеріал
  Президент Польщі: Україна може уникнути "російського меча"