відкриті джерела

Після Великодня Росія планує проголосити незалежність південно-східної України - депутат Бундестагу

  Росія запланувала проголошення незалежності південно-східних областей на 21 квітня. 

  Про це розповів депутат Бундестагу, член німецько-української парламентської групи і комітету з міжнародних справ Карл-Георг Вельман під час інтрев'ю німецькому журналу Focus. 

  "В Кремлі є плани, згідно з якими вже 21 квітня південно-східні області України повинні оголосити про свою незалежність, після чого нову країну визнає Росія", - сказав німецький політик.

  Він також вважає, що Росія причетна до діяльності сепаратистів на Сході України, а також в РФ переконані у безповоротності процесу відокремлення областей. 

  Заході не знають, як відреагувати на сепаратизм в Україні, додав Вельман.

  "Ніхто ж не знає, чи обмежиться Росія Донецьком, чи піде в наступ на Київ і Львів. НАТО вже дало зрозуміти, що воювати ми не будемо. Але я переконаний, що росіяни не настільки круті, щоб погрожувати країнам, які входять в НАТО. Вони не вторгнуться на територію Балтії", - сказав Вельман.

  Він також зазначив, що з точки зору логіки, Володимир Путін теж повинен прагнути стабільності в Україні. Москва вбачає досягнення цієї цілі в федералізації України. Вельман зауважує, що Київ гіпотетично міг би подумати про такий варіант зміни устрою своєї країни. Але не за моделлю, яку намагається нав'язати Росія.

  "Цілком розумним була би федералізація за німецьким прикладом", - вважає німецький політик, при цьому зауваживши, що Росія наразі діє не раціонально. Тож чи стабілізує Україну федералізація однозначно теж сказати важко. 

  за матеріалами ТСН.ua

  Попередній матеріал
  Кримські відділення Червоного хреста захоплені росіянами
  Наступний матеріал
  Росія не визнала в Женеві своєї присутності на Сході України - Дещиця
  Теги:
  Loading...