Ресторан
Ресторан 5 канал

Ресторан в Амстердамі придумав антикоронавірусні кабінки для гостей – сюжет

Читайте по-русски
Люди мають змогу насолодитися романтичною вечерею, зберігаючи соціальну дистанцію

Через пандемію коронавірусу громадські заклади в усьому світі закриті для відвідувачів. Не працюють галереї, виставкові зали, театри та кав'ярні. Щоб уникнути збитків, ресторан у Нідерландах знайшов оригінальний спосіб. Відвідувачам пропонують повечеряти в невеликих скляних оранжереях – так дотримуються норм карантину, інформує "5 канал".

Живі запашні квіти, романтична музика, свічки та мальовничий вид на канал. У цьому ресторані столики лише на двох, і розташовані вони у скляних оранжереях.

Через пандемію коронавірусу заклади громадського харчування в Нідерландах не можуть приймати гостей усередині. Однак власники цього ресторану не опустили руки. Щоб не втратити відвідувачів, на літній терасі встановили невеликі скляні оранжереї на двох. Так люди мають змогу насолодитися романтичною вечерею, зберігаючи соціальну дистанцію.

"Раніше в цих оранжереях ми вирощували овочі та квіти для нашого ресторану. Але тепер вирішили розташувати в них столики для відвідувачів. Так ми не порушуємо правила карантину", – говорить Віллем Велтовен, директор ресторану.

Дотримується запобіжних заходів і персонал. Усі офіціанти – у масках, з відвідувачами спілкуються через спеціальне віконце, щоб уникнути близького контакту.

"Ми хочемо, щоби наші клієнти почувалися комфортно, тому надаємо їм антисептики, а персонал дотримується дистанції", – каже Віллем Велтовен.

Відвідувачам пропонують страви на будь-який смак: від італійської пасти до азійської кухні. Коли гості сідають за стіл – запалюють свічки та приглушують світло.

"Це дуже затишне місце, крім того, страви тут дивовижні на смак", – говорить Джаніта, відвідувачка ресторану.

"Так приємно нарешті мати змогу сидіти в ресторані і водночас дотримуватися заходів безпеки", – говорить Бранко, відвідувач ресторану.

Повечеряти в цьому дивовижному місці одночасно можуть лише 5 пар. Тому, щоби потрапити за столик – необхідно резервувати заздалегідь. Власники кажуть, місця в ресторані вже заброньовані на два тижні вперед.

Вероніка Орєхова, "5 канал"

Попередній матеріал
Виселення, безгрошів'я і голод: українці застрягли на Балі і просять допомоги
Наступний матеріал
Спецвипуск: Поширення COVID-19 в Україні та світі – найважливіше станом на 6 травня
Loading...

В Україні більшість дітей, інфікованих COVID-19, віком від 10 до 14 років – дані МОЗ

17 квітня Україна вийшла на пік COVID-19 – Ляшко

У Житомирі через завантаженість лабораторія три дні не прийматиме біоматеріали для тестів на коронавірус – ЗМІ

В Україні можуть впровадити "паспорти здоров'я" – що це таке

У РФ чотири дні поспіль реєструють понад 10 тисяч нових хворих на коронавірус

У США почали випробовувати вакцину від коронавірусу