Путін "занепокоєний" протиракетною базою США в Румунії і жаліється, що його ігнорують

Путін відреагував на розгортання в Румунії американської бази ПРО

Президент Росії Володимир Путін заявив, що розгорнута в Румунії американська база протиракетної оборони – це не оборонна система, а частина ядерного потенціалу США, винесеного на периферію, передає Inforesist.

Путін поскаржився, що США не врахувала його стурбованості: "Ми пропонували співпрацю, спільну роботу з американськими партнерами, все це було, по суті, відкинуто. Нам пропонується не робота, а просто розмова на задану тему. Нічого конкретного, все робиться в односторонньому порядку, без урахування наших занепокоєнь. Це викликає жаль".

Найбільше Путіна турбує питання, чиї саме ракети має зупиняти оборонна система: "Ще кілька років тому все в один голос наші опоненти говорили про те, що система ПРО потрібна нашим партнерам на Заході – і Європі, і США – для запобігання ракетних ядерних загроз з боку Ірану. Де тепер ці ядерні загрози з боку Ірану? Їх немає".

Путін запевнив, що не бачить жодних загроз, яким покликана протистояти система протиракетної оборони, зате побачив у ній загрозу для себе. "Загрози немає, а створення системи протиракетної оборони триває", – здивувався він, і тут же пригрозив: "Вони жили безбідно, але тепер ми вимушені купірувати загрозу, що виникає для Росії". Нагадаємо, напередодні запрацювала перша протиракетна база США у Східній Європі.

Попередній матеріал
У Криму заарештували всіх затриманих вчора кримських татар
Наступний матеріал
Джамала проігнорувала журналістів каналу LifeNews

Запрацювала перша протиракетна база США у Східній Європі – у Кремлі задумались проти кого

НАТО розмістив у Румунії систему протиракетної оборони

Україна і НАТО обговорять підвищення рівня бойової і оперативної сумісності

Президент нагородив екс-командувача НАТО в Європі орденом Ярослава Мудрого