112.ua

Україна і НАТО обговорять підвищення рівня бойової і оперативної сумісності

  Сесія з Україною надасть можливість обговорити безпекову ситуацію у країні та навколо, а також оцінити прогрес у реформуванні сектору безпеки та оборони, вважають в Альянсі

  Україна і Альянс обговорять співробітництво у сфері реформування безпекового та оборонного сектору держави, а також підвищення рівня бойової й оперативної сумісності між збройними силами партнерів. Ці питання включені до порядку денного засідання Військового комітету Альянсу і партнерів на рівні начальників Генеральних штабів, яке відбудеться 18 травня, повідомили у штаб-квартирі НАТО, передає "Укрінформ".

  "Сесія з Україною надасть можливість обговорити безпекову ситуацію у країні та навколо, а також оцінити прогрес у реформуванні сектору безпеки та оборони", - повідомили в Альянсі.

  Також делегації України і Грузії візьмуть участь у засіданні у форматі "платформи партнерів щодо бойової та оперативної сумісності".

  Планується, що українську делегацію на засіданні очолюватиме начальник Генштабу, головнокомандувач ЗСУ генерал армії України Віктор Муженко.

  Серед інших питань начальники генштабів країн-членів НАТО обговорять адаптацію Альянсу до сучасних безпекових умов, підвищення рівня стійкості оборони, виконання плану дій щодо підвищення рівня готовності, проведення дорадчо-тренувальної місії "Рішуча підтримка" в Афганістані.

  Як повідомляв 5.ua, у квітні заступник генерального секретаря НАТО Александер Вершбоу заявив, що Північноатлантичний альянс збирається посилити підтримку та допомогу Україні, Грузії та Молдові у зміцненні національної безпеки і суверенітету.

  Попередній матеріал
  У "Київводоканалі" попереджають про аферистів
  Наступний матеріал
  Кабмін звільнив Згуладзе з посади першого заступника голови МВС
  Loading...