5.ua

Путін зустрівся з Обамою на саміті Великої двадцятки

  Зійшлися в думці щодо глобальної економіки та лишилися при своєму у сирійському питанні. Такий результат переговорів Володимира Путіна та Барака Обами на саміті Джі-20 у Санкт-Петербурзі.

  Поза офіційною програмою з’їзду президенти провели перемовини тривалістю 20 хвилин. Володимир Путін, як і раніше, наполягав на безпідставності звинувачень проти Дамаска. Його речник назвав атаку на Сирію - цитуємо: «цвяхом у труну міжнародного права». Попри це Барак Обама так і не відмовився від намірів розпочати військову операцію проти Сирії. Офіційно для цього президентові США не потрібні жодні дозволи, та Обама чекає на рішення Конгресу, який засідатиме наступного тижня. У Європі позицію Білого Дому поділяє лише Париж. Французький президент навіть заявляє, операція проти Дамаска можлива без санкцій Радбезу ООН. Близькі союзники Вашингтона, британці, однак не підтримали операцію проти Сирії. До політичного врегулювання конфлікту закликає і Організації Об’єднаних Націй.

  Барак Обама: «Ми обговорили застосування Сирією хімічної зброї... Режим Асада застосовує її... Це трагедія не лише сирійського народу, а й загроза для всесвітнього миру та безпеки. Використання хімічної зброї Сирією загрожує сусіднім країнам Туреччині, Іраку. Йорданії».

  Попередній матеріал
  Через повінь на Далекому Сході РФ загинув військовослужбовець
  Наступний матеріал
  Правоохоронцям, які не завадили Мельнику втекти закидають службову недбалість