Фото МТРК "Мир"

Путін: в Європі знову підіймає голову войовничий націоналізм

  Президент РФ Володимир Путін заявив, що його турбує відродження войовничого націоналізму в Європі, який колись призвів до появи нацизму.


  "Приклад нашого сусіда, братської для нас Україна, наочно показує, що безвідповідальна політика приносить багато бід і втрат", - заявив Путін під час саміту глав держав-членів Організації договору з колективної безпеки (ОДКБ), яка проходить сьогодні в Москві.

  "У Європі знову піднімає голову войовничий націоналізм, той самий , що призвів до появи нацистської ідеології. Не будемо зупинятися на кожному вогнищі окремо, ми знаємо, де ми зустрічаємося з такою небезпекою", - сказав російський глава на зустрічі з президентами Вірменії, Киргизії, Таджикистану та Білорусі.

  Напередодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров також зазначив, що багато років в Європі "закривають очі на те, як ідеологія фашизму знаходить нових прихильників, як її провідники вербують все нових послідовників, влаштовують марші на честь колишніх есесівців, визнаних злочинцями Нюрнберзьким трибуналом".
  Попередній матеріал
  Сепаратисти не послухались Путіна і не скасували "референдум"
  Наступний матеріал
  Сепаратисти захопили прокуратуру Сєвєродонецька
  Loading...