Путін привів у повну боєготовність війська Центрального округу Росії

  Провести раптову перевірку боєготовності всього Центрального військового округу розпорядився російський президент Володимир Путін.


  Про це на службовій нараді в Міноборони Росії повідомив глава військового відомства Сергій Шойгу. За його словами, відсьогодні Центральний військовий округ приводиться у повну бойову готовність . Шойгу також уточнив, що перевірка пройде з 21 по 28 червня. Глава Міноборони додав: будуть відпрацьовані планування застосування військ, висунення військ на великі відстані та розгортання систем управління. При цьому Шойгу запевняє, що повернення в пункти постійної дислокації завершити до 1 липня.

  Як ми повідомляли, Президент Порошенко офіційно зупинив антитерористичну операцію на Сході країни в межах плану мирного врегулювання. Однак із моменту оголошення перемир’я на Донбасі – тобто із 22:00 учорашнього дня – терористи посилили атаки проти позицій українських військ. Їхні лідери оголосили про невизнання перемир’я, а офіційний Кремль видав глибокодумну заяву, у якій мирні ініціативи української влади були оцінені, як спроба схилити сепаратистів до складання зброї.

  Попередній матеріал
  Казначейство залишило 300 пацієнтів санаторію без світла, води та газу
  Наступний матеріал
  На Херсонщині 14 будівельників ушпиталили із харчовим отруєнням