NBCNews

Путін особисто брав участь у кампанії з втручання у вибори США – NBC

  Таку інформацію телеканалу надали джерела, які засвідчили, що ця інформація є "майже незаперечною"

  Розвідка США "з високим рівнем впевненості" заявляє, що президент Росії Володимир Путін особисто брав участь у кампанії із втручання в президентські вибори у США. Про це повідомляє NBC з посиланням на високопоставлених співробітників американських спецслужб.

  Як повідомили джерела, нова інформація вказує на те, що Путін особисто вирішував, як використовувати викрадені у Демократичної партії матеріали.

  Зазначається, що спочатку РФ ставила перед собою мету дискредитувати кандидата від Демократичної партії Гілларі Клінтон. "Те, що почалося як "вендета" проти Гілларі Клінтон, перетворилося на спробу показати корупцію в американській політиці й розділити ключових союзників США, створюючи видимість, що країни не можуть покладатися на США як на  світового лідера, що заслуговує довіри", - повідомили джерела NBC.

  Вони також зазначили, що у США володіють переконливими даними, які свідчать про причетність Путіна до даної операції. Зокрема, президент РФ особисто стежив за тим, як використовуються викрадені у Демократичної партії матеріали. При цьому, використання терміну "високий рівень впевненості" свідчить, що ця інформація є "майже незаперечною", підкреслили джерела.

  Нагадаємо, 11 грудня Екс-посол США в Росії Майкл Макфол закликав провести масштабне розслідування втручання РФ у вибори в США.

  Дивіться також: У США планують створити комісію для розслідування спроб втручання РФ у президентські перегони

  Попередній матеріал
  Дивіться наживо на 5.ua перший Форум об'єднаних громад і брифінг ДПСУ щодо провокацій на КПВВ
  Наступний матеріал
  Європарламент сьогодні проголосує за механізм призупинення безвізу

  Макфол: Втручання РФ в вибори у США треба розслідувати

  Трамп заявив, що на президентських виборах у США мільйони голосів були віддані незаконно

  У США планують створити комісію для розслідування спроб втручання РФ у президентські перегони

  Клінтон назвала ймовірне втручання Росії у вибори в США "серйозною загрозою"