Клінтон назвала ймовірне втручання Росії у вибори в США "серйозною загрозою"

  За її словами, Америка має захистити виборчу систему на всіх рівнях від іноземного втручання

  Потенційне втручання Росії у процес виборів президента США становить серйозну загрозу, яку необхідно усунути швидко і надійно. Про це заявила кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон, повідомляє УНІАН з посиланням на Bloomberg.

  За словами Клінтон, президент Росії та його помічники, ймовірно, вважають, що вони отримають певну вигоду. Водночас вона наголосила, що спроба іноземного маніпулювання американської політичної системою "майже не вкладається в голові".

  "Ми повинні бути подвійно на сторожі, щоб захистити нашу виборчу систему на всіх рівнях. Ми також повинні дати зрозуміти, що не збираємося дозволити нікому втручатися в рішення американського народу", – заявила Клінтон журналістам, які супроводжували її у ході кампанії на Середньому Заході.

  Як стало відомо, кандидат від демократів не назвала якихось конкретних кроків по захисту від іноземного втручання, але процитувала вислів президента США Барака Обами про те, що США мають широкі можливості як для захисту, так і для нападу.

  Клінтон також закликала всі країни вжити заходів проти розпалювання "холодної війни" в кіберпросторі. 

  Нагадаємо, Клінтон обіцяє протистояти Путіну в разі перемоги на виборах у президенти США. Раніше в ході своєї кампанії кандидат від демократів вказувала на конфронтацію США і Росії, зокрема, стверджуючи, що російські спецслужби зламали сервери Демократичного національного комітету.

  Попередній матеріал
  Французи перекрили стратегічний тунель під Ла-Маншем
  Наступний матеріал
  Стрілянина на карнавалі в Нью-Йорку – є загиблі

  Клінтон назвала Путіна "хрещеним батьком глобального крайнього націоналізму"

  Президентські перегони у США: Клінтон і Трамп обмінялись взаємними звинуваченнями – відео

  Клінтон обіцяє протистояти Путіну в разі перемоги на виборах у президенти США

  Хакерську атаку на сервери штабу Гілларі Клінтон найімовірніше влаштувала російська розвідка – NYT