Проти заборони куріння кальяна у ресторанах і барах протестують у Лівані

  Проти заборони куріння кальяна у ресторанах і барах протестують у Лівані. Власники закладів вимагають від уряду переглянути це рішення.

  У місті Анте-ліасі на демонстрацію вийшли 350 людей. Протестувальники стверджують: через введення в дію ініціативи - тисяча кав`ярень збанкрутують і 10 тисяч людей втратять роботу. Мітингарі скаржаться, що їх не попередили перед введенням у дію цього закону. Утім в антитютюновій організації кажуть: уряд надавав кав`ярням рік на підготовку.

  Ахмед Ходор, мешканець Бейрута: "Від початку тижня усі кав`ярні - стоять пусткою. Тому заборону треба переглянути. Туризм - важлива складова економіки Лівану. А бізнес кав`ярень на 70-80 відсотків залежить від замовлень кальяна".

  Мікель Лоренцо, турист із Італії: "Гадаю, це дуже правильне рішення. У нас в Італії таку заробону ввели у 2005 році та ходити до ресторанів та барів стало набагато приємнішим. Адже тютюновий дим із сусідніх столиків більше не заважає смакувати вишуканими стравами".

  Нагадаємо, за новим законом, за куріння в ресторані винним загрожує штраф у 90 доларів США. А якщо власники кав`ярні дозволятимуть курити в закладі, їх штрафуватимуть на суму до 3 тисяч доларів.

  Попередній матеріал
  Українці здобули чергове золото на Паралімпіаді у Лондоні
  Наступний матеріал
  Принц Гаррі знову візьметься за бойовий штурвал
  Теги: