Протести у Франції
Протести у Франції Twitter

Протести "жовтих жилетів" у Франції: 34 особи затримано

  Жертвами сутичок уже стали щонайменше 8 людей

  Протестний рух у французькій столиці набрав нових обертів. Звичайний мітинг, який спершу відбувався мирно, переріс у серйозні заворушення, розлючений натовп атакував офіс речника уряду, правоохоронці затримали 34 мітингарі, повідомляє "5 канал".

  Попри те, що французька влада пішла на поступки й скасувала підвищення податку на паливо та ціни за комунальні послуги, активісти своїх протестів припиняти не планують.

  Тепер їхні вимоги ширші – підвищення зарплат, скасування медичної та освітньої реформи, а ще – відставка нинішнього президента Еммануеля Макрона.

  Жертвами сутичок уже стали щонайменше восьмеро людей. 

  Нагадаємо, у Франції від 17 листопада проходили акції протестного руху так званих "жовтих жилетів". Активісти виступали проти підвищення цін на пальне, урядової податкової політики загалом та вимагали відставки президента і прем'єр-міністра. Особливо масштабні масові безлади сталися у попередні суботи у Парижі. В результаті протестів шестеро людей загинули, більш як 600 поранені. Загалом по всій країні минулого тижня було затримано близько 2 тис. демонстрантів, зокрема 1082 у Парижі. Уряд Франції пішов на економічні поступки "жовтим жилетам" і відтермінував на рік підвищення цін на пальне та наклав мораторій на підвищення упродовж зими тарифів на газ та електроенергію. Також з 2019 року в країні буде підвищена на 100 євро мінімальна зарплата та зменшено податковий тягар для найвразливіших верств населення.

  Попередній матеріал
  Процес перевезення Томосу до Києва буде надійним – Клімкін
  Наступний матеріал
  ПЦУ попередила про можливі провокації на релігійному ґрунті

  Протести у Франції: в поліції заявили про "російський слід"

  В Одесі під стіни держустанови прийшли лицарі в обладунках: чого вимагали

  "Час.Підсумки тижня" з Віталієм Гайдукевичем – відео

  Росія осідлала мітинг "жовтих желетів" у Франції – журналіст

  Макрон запровадив у Франції надзвичайний економічний і соціальний стан

  Від протестів у Парижі постраждав Український культурний центр